Αμμουδιά Σερρών – Πέμπτη 6 Ιουνίου 2024
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/06/447495856_7737251939701530_3017743988961152621_n-757x1024.jpeg)
Ευχές και πολλά συγχαρητήρια δέχτηκε η οικογένεια του Ηρακλή Αμμουδιάς από τον Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη Σιδηροκάστρου κκ Μάκαριο, για τις προσπάθειες που έκανε η ομάδα στο αγωνιστικό και οργανωτικό επίπεδο και την άνοδό της σε μεγαλύτερη κατηγορία.
Ο Σεβασμιώτατος επισκέφθηκε την Αμμουδιά εχθές το βράδυ και δείπνησε στην ταβέρνα “ Το Σταυροδρόμι” του αντιπροέδρου του Ηρακλή Αμμουδιάς, Χρήστου Μαρίγκου
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/06/447870086_7737251969701527_5735272096866632796_n-780x1024.jpg)
Λίγο πριν αναχωρήσει ξανά συνεχάρη την οικογένεια του Ηρακλή Αμμουδιάς και τους ευχήθηκε ολόψυχα να συνεχίσουν την ανοδική τους πορεία και να πετύχουν ακόμη μεγαλύτερες διακρίσεις στο μέλλον.