Μετά το τέλος της προπόνησης της Παρασκευής ο δήμαρχος Παρανεστίου κ. Καγιάογλου δεξιώθηκε την ομάδα της Δόξας 2016 F.C. Women δείχνοντας έμπρακτα ότι ο Δήμος Παρανεστίου είναι συνοδοιπόρος στην προσπάθειά της ομάδας για την ανάδειξη του γυναικείου ποδοσφαίρου στο νομό μας.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/01/doxa-2016-paranesti1.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/01/doxa-2016-paranesti3.jpg)
Το Δ.Σ. της ομάδας ευχαριστεί τον κ. Καγιάογλου για τη συνεχή και ολόψυχη συνδρομή του στην πορεία της ομάδας αποτελώντας έναν από τους βασικούς στυλοβάτες της…
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/01/doxa-2016-paranesti4.jpg)