21 Μαΐου 2005 – Γήπεδο Μεσοχωρίου Παρανεστίου Δράμας
==========================================
Ο φιλικός αγώνας των Παλαιμάχων Παρανεστίου και της ομάδας της Ι.Ρ.Α. /Διεθνής Ένωσης Αστυνομικών / Τοπική Διοίκηση Δράμας, διεξήχθη στο καταπράσινο χορτάρι του γηπέδου Μεσοχωρίου του Δήμου Παρανεστίου.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2022/06/P5213676.jpg)
Αν και πριν τον αγώνα είχε βροχή ο αγωνιστικός χώρος ήταν σε πολύ καλή κατάσταση με τους ποδοσφαιριστές να έχουν δώσει τον καλύτερο τους εαυτό αποσπάζοντας τα χειροκροτήματα των θεατών.
Πριν την έναρξη οι δύο αρχηγοί των ομάδων , Παρουσίνας Θέμις (δάσκαλος) της ομάδας του Παρανεστίου και Νάτσης Γιώργος της ομάδας Ι.Ρ.Α. Δράμας, αντάλλαξαν αναμνηστικά.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2022/06/P5213680.jpg)
Για την ιστορία ο φιλικός αγώνας αναμνήσεων έληξε με νικήτρια την ομάδα της Διεθνούς Ένωσης Αστυνομικών /Ι.Ρ.Α. Δράμας με το σκορ 5-3.
Τον αγώνα διαιτήτευσε ο έμπειρος διαιτητής Νικόλαος Παρασκευούδης.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2022/06/P5213674.jpg)
Η ομάδα της Διεθνούς Ένωσης Αστυνομικών /Ι.Ρ.Α. Δράμας αγωνίστηκε με τους κάτωθι:
Κορυφίδης Θεόφιλος, Μπαλτζίδης Αναστάσιος, Νάτσης Γεώργιος (ατχηγός), Γκολάτσης Χρήστος, Τοζακίδης Σωτήριος, Μαραπίδης Παρασκευάς (παίκτης και προπονητής), Πατέλης Θεόδωρος, Ανανιάδης Χρύσανθος, Μωϋσίδης Σωτήριος, Σιλός Χρήστος και Δανόγλου Κων/νος.
Ακολουθούν φωτογραφίες.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2022/06/P5213675-1.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2022/06/P5213676-1.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2022/06/P5213677.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2022/06/P5213678.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2022/06/P5213679.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2022/06/P5213681.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2022/06/P5213683.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2022/06/P5213684.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2022/06/P5213685.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2022/06/P5213686.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2022/06/P5213687.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2022/06/P5213688.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2022/06/P5213689.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2022/06/P5213691.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2022/06/P5213692.jpg)