Από το αρχείο του Γιώργου Νάτση (Ιούνιος 2015)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7367.jpg)
– Γήπεδο Ηφαίστου Δράμας
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7269.jpg)
Αλλού γεμίζουν οι πλαζ ενώ στην Δράμα συνεχίζουν μικροί μεγάλοι να παίζουν μπάλα
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7342.jpg)
Πολύ ωραίο φιλικό παιχνίδι με πολλά γκολ και θέαμα, διεξήχθη στο γήπεδο Ηφαίστου μεταξύ των Βετεράνων Δράμας και Επίλεκτων Μεγαλοκάμπου.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7305.jpg)
Για τους Βετεράνους χατ-τρικ πέτυχε ο έμπειρος Γιάννης Παπαϊγνατίου (1 με πέναλτι και 2 με τεχνικά πλασέ),το εντυπωσιακό γκολ με σουτ κεραυνό από την αριστερή πλάγια θέση ο Χρήστος Νάτσης και με απίθανο ανάποδο γυριστό σουτ εν κινήσει ο Σάκης Ρέλος διαμόρφωσε τον τελικό 5-1. Για τους Επίλεκτους Μεγαλοκάμπου μείωσε με δυνατό σουτ ο Αντώνης Ασλανίδης, ύστερα από ωραία ατομική ενέργεια και με ωραίες κινήσεις απέφευγε όποιον έβρισκε μπροστά του. Χαμένο πέναλτι για τους επίλεκτους είχε με τον Μιχάλη Ασλανίδη , στέλνοντας την μπάλα στο κάθετο και οριζόντιο δοκάρι.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7367-1.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7437.jpg)
Την αναμέτρηση διηύθυνε ο παλαίμαχος διαιτητής Γιώργος Κουρατίδης, που και αυτός με την εμπειρία του βοήθησε να γίνει ένα συναρπαστικό παιχνίδι με πολλά γκολ και θέαμα.
Συνθέσεις:
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7301.jpg)
Βετεράνοι Δράμας: Αμβροσιάδης Νίκος, Νέλκος Δημήτρης, Νάτσης Χρήστος (70΄Ελευθεριάδης Κώστας) , Παπαδόπουλος Νίκος, Κιόρογλου Δημήτρης, Λουκίδης Ανδρέας 75΄Τρελλόπουλος Άρης), Κουκουλάκος Δημήτρης, Καλπακίδης Σωκράτης, Σαββόγλου Ιορδάνης, Νάτσης Γεώργιος (46΄Ρέλος Σάκης) , Παπαϊγνατίου Γιάννης
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7287.jpg)
Επίλεκτοι Μεγαλοκάμπου: Μιχάλης Ασλανίδης , Δήμος Σιδηρόπουλος, . Κώστας Βιζυηνός , Δημήτρης Ωραιόπουλος , Γιώργος Τρελλόπουλος , Αντώνης Ασλανίδης , Παναγιώτης Φωτιάδης ,. Νίκος Ζγουρός , Ραφαήλ Τριανταφυλλίδης (46΄ Κωνσταντίνος Παφραλίδης), Πολυχρόνης Μουρατίδης , Νίκος Τρελλόπουλος .
Ακολουθούν φωτογραφίες στην γκαλερί
Περισσότερες φωτογραφίες μπορείτε να δείτε εδώ.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7259.jpg)
Ο πασαζοφύλακας της Χρυσοβέργης, Νίκος Μουρατίδης δηλώνει θερμός υποστηρικτής των Βετεράνων Δράμας.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7445.jpg)
Στη μέση είναι ο φωτογράφος μας, Κώστας Παππάς, ο οποίος μας χαρίζει την διάρκεια του παιχνιδιού μοναδικές στιγμές!
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7438.jpg)
Ανάμεσα στους δύο αρχηγούς ο παλαίμαχος ρέφερι της αναμέτρησης, Γιώργος Κουρατίδης τον οποίο στο τέλος του παιχνιδιού όλοι οι ποδοσφαιριστές του δώσανε συγχαρητήρια.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7348.jpg)
Με τέτοιους παίκτες στον πάγκο, οι Βετεράνοι δεν έχουν να φοβηθούν κανένα αντίπαλο!
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7441.jpg)
Ο πιτσιρικάς πάνω στο ειδικό βαγόνι μεταφοράς βρίσκει μεγάλο ενδιαφέρον και παρακολουθεί την αναμέτρηση.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7237.jpg)
Βετεράνοι για όλες τις δουλειές
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7460.jpg)
Το σουτ κεραυνός του Χρήστου Νάτση πετυχαίνοντας ένα ωραίο εντυπωσιακό γκολ.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7491.jpg)
Το απίθανο γυριστό σουτ και γκολ του Σάκη Ρέλου
Εικόνες
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7273.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7274.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7289.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7295.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7296.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7303.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7304.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7323.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7324.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7331.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7333.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7334.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7336.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7338.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7360.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7381.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7383.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7384.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7409.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7414.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7417.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7419.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7423.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7424.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7454.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7463.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7464.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7465.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7471.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7475.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7478.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7489.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7490.jpg)