Από το αρχείο του Γιώργου Νάτση πριν 11 χρόνια !
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/158-Αντίγραφο.jpg)
26/11/2012, ώρα 11:30, γήπεδο Κοκκινογείων
9η αγωνιστική της Γ’ ερασιτεχνικής κατηγορίας Ε.Π.Σ. Δράμας
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/149-2.jpg)
Πολύ ωραίο παιχνίδι διεξήχθη για την Γ΄ κατηγορία στο γήπεδο Κοκκινογείων μεταξύ των ομάδων Πανσυνεταιριστική και Μαυραετοί Μεγαλοκάμπου με νικήτρια 4-2 την ομάδα των Μαυρατεών. Με 6 γκολ και πλούσιο θέαμα πρόσφεραν και οι δύο ομάδες σε ένα άριστο αγωνιστικό χώρο.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/133-3.jpg)
Οι Μαυραετοί παρέμειναν στη 2η θέση του βαθμολογικού πίνακα, όπου την ερχόμενη Κυριακή (2/12/12) αντιμετωπίζουν για την 10η αγωνιστική στην έδρα τους την Καλλιθέα, πρώτη ομάδα της κατηγορίας.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/144-2.jpg)
Το αξιόμαχο συγκρότημα της Πανσυνεταιριστικής με αρκετές ελλείψεις το πάλεψε μέχρι τελευταία και αφού προηγήθηκε στο σκορ 2 φορές δεν κατάφερε να πάρει ένα θετικό αποτέλεσμα από την έμπειρη ομάδα των Μαυραετών.
Τα γκολ :
35΄ ο Σεπαρδάνης με ωραίο πλασέ και δοκάρι 1-0
40΄ ο Ιορδανίδης πλασέ στην κίνηση το 1-1
47΄ ο Παράσχος από πολύ κοντά με σουτ το 2-1
55΄ ο Τρελλόπουλος με σουτ και ασταθή απόκρουση του τερματοφύλακα της Πανσυνεταιριστικής το 2-2
65’ ο Μαδεμλής με ωραία κεφαλιά το 2-3
70΄ και πάλι ο Μαδεμλής με πλασέ ύστερα από ατομική προσπάθεια γράφοντας το τελικό 2-4.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/253-2.jpg)
Πολύ καλή και χωρίς κανένα λάθος οι έμπειροι διαιτητές, Παρχαρίδη Θεόδωρο, Κελίδη Χρήστο & Παπαντωνίου Ιωσήφ.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/194-Αντίγραφο.jpg)
Πανσυνεταιριστική Δράμας : Μίρκου Γ., Λάμπτου Α., Παπαδόπουλος Ν., Ελευθεριάδης Χ., Αθανασιάδης Π. (57΄ Χίτος Σ.), Υφαντίδης Γ., Κοντογεώργιος Α., Παπαδόπουλος Κ., Παράσχος Α., Σεπαρδάνης Γ., Κινατζίδης Ε.
Αναπληρωματικοί : Ρίζος Β., Ζάμπας Σ., Τσέρνιος Π., Παπαδόπουλος Ε., Χίτος Σ., Πελέχρας Θ., Αλβανίδης Χ.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/200-Αντίγραφο.jpg)
Μαυραετοί Μεγαλοκάμπου : Εμιξίδης Χ., Στεφανίδης Θ., Τρελλόπουλος Γ., Ιορδανίδης Ε. (53΄ Ασλανίδης Χ. (80΄ λ.τ. Φωτιάδης Παναγιώτης)) , Παφραλίδης Ε. , Μπαϊρακτάρης Κ. , Βασιλακάκης Α., Μαδεμλής Ν., Ασλανίδης Γ. (17΄ λ.τ. Παφραλίδης Κ), Μαδεμλής Ν., Μουρατίδης Θ.
Αναπληρωματικοί: Φωτιάδης Π., Τασχουνίδης Κ., Ασλανίδης Χ., Παφραλίδης Κ., Φωτιάδης Παναγιώτης
Ο 56χρονος Ελευθέριος Παπαδόπουλος , η ψυχή της ομάδας της Πανσυνεταιριστικής, όπου προσφέρει τις εξαιρετικές του υπηρεσίες πάντα και όταν χρειαστεί στο αγωνιστικό και διοικητικό κομμάτι .
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/184.jpg)
Εικόνες
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/129-2.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/131-4.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/132-1.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/133-4.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/141-1.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/144-3.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/149-3.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/154-1.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/158-2.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/160-1.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/161-2.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/171-3.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/185-2.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/187.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/194-1.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/197-2.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/200-1.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/210.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/214-2.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/215-1.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/219.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/221-Αντίγραφο.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/221.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/224-3.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/225.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/226-1.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/236.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/238-1.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/251.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/10/129-Αντίγραφο.jpg)