Την Κυριακή 12 Φεβρουαρίου 2023 πραγματοποιήθηκε η καθιερωμένη κοπή της βασιλόπιτας όλων των τμημάτων του Αθλητικού Ομίλου Προσοτσάνης, στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του Δήμου Προσοτσάνης.
Έπειτα από αρκετό καιρό, μας δόθηκε η ευκαιρία μετά την πρωτόγνωρη υγειονομική πανδημία που ζήσαμε, να βρεθούμε και πάλι όλοι μαζί, γιατί ο ΑΟΠ είναι μια μεγάλη οικογένεια και είναι χαρά να βρισκόμαστε όλοι μαζί.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/02/aop-vasilopita2.jpg)
Το παρόν στην εκδήλωση έδωσε ο Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε. Δράμας κ. Γρηγόρης Παπαεμμανουηλ, φίλοι του Συλλόγου, γονείς και βέβαια τα παιδιά όλων των τμημάτων.
Δείτε το βίντεο
Φωτογραφίες
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/02/aop-vasilopita2023001.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/02/aop-vasilopita2023002.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/02/aop-vasilopita2023003.jpg)