Από το αρχείο του Γιώργου Νάτση
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_6014.jpg)
Η εθελοντική ομάδα του Κέντρου Νεότητας Δράμας «Γεώργιος Παρασίδης» ντυμένες όλες στα κόκκινα αγιοβασιλίνες, βρέθηκαν την Κυριακή, 27 Δεκεμβρίου 2015 στο Κάστρο των Χριστουγέννων στο Σιδηρόκαστρο Σερρών.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_5869.jpg)
Με χορευτικούς ρυθμούς και χριστουγεννιάτικους ήχους συνόδευσαν τον Άγιο Βασίλη πάνω στο έλκηθρό του εντός του Κάστρου των Χριστουγέννων.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_5980.jpg)
Στη συνέχεια ανέβηκαν στην κεντρική σκηνή του Κάστρου με κέφι, ζωντάνια και με χριστουγεννιάτικους ήχους χόρεψαν ατελείωτους χορούς, εντυπωσιάζοντας το κοινό αποσπώντας θερμό χειροκρότημα.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_6011.jpg)
Αξίζουν πολλά συγχαρητήρια γιατί με την όμορφη εμφάνισή τους και το χαμόγελό τους δημιούργησαν πράγματα μια χριστουγεννιάτικη βραδιά
Ακολουθούν φωτογραφίες και βίντεο
Φωτογραφίες
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_5914-1.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_5917-1.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_5921-1.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_5942.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_5958.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_5961.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_5978.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_5980-1.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_5981.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_5992.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_5994.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_5995.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_6010.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_6011-1.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_6012.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_6014-1.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_6027.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_6028.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_6029.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_6030.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_6032.jpg)