Θεσσαλονίκη, Κυριακή 12 Μαρτίου 2023
Μέσα σε ένα φιλικό και ευχάριστο κλίμα πραγματοποιήθηκε η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας για το 2023, από τα μέλη του Πανελληνίου Σωματείου Ταχυδακτυλουργών.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/03/batch_IMG_7346.jpg)
Το φλουρί της βασιλόπιτας το έτυχε ο Takis Magos.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/03/batch_IMG_7353.jpg)
Σε μεγάλα κέφια στο τέλος οι ταχυδακτυλουργοί, Alexander, Grey Ampa Magos, Kostas Zervakis και ο Tziortzio Magos, παρουσίασαν ωραία μαγικά κόλπα τα οποία μπορείτε να τα δείτε στο τέλος του βίντεο που ακολουθεί.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/03/batch_IMG_7365.jpg)
Δείτε βίντεο από την κοπή της πίτας και τα μαγικά κόλπα των μάγων!
Εικόνες
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/03/batch_IMG_7330-1.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/03/batch_IMG_7334.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/03/batch_IMG_7335.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/03/batch_IMG_7336-683x1024.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/03/batch_IMG_7338-683x1024.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/03/batch_IMG_7342-683x1024.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/03/batch_IMG_7344.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/03/batch_IMG_7345.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/03/batch_IMG_7352.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/03/batch_IMG_7358.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/03/batch_IMG_7369.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/03/IMG_7326.jpg)