Απρίλιος 2024 – Φτελιά Δράμας
Ο Παντελής Δαλαλάς είναι ο νέος πρόεδρος της κοινότητας Φτελιάς μαζί με την Αντιπρόεδρο της Κοινότητας, Ντιάνα Τζειρανίδου καθώς ανέλαβε τα νέα του καθήκοντά του στις 1/1/2024 και από την πρώτη στιγμή είναι δίπλα στους κατοίκους του χωριού.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_1373-1024x686.jpg)
Έθεσε προτεραίοτητες και σιγά σιγά λύνει τα προβλήματα και αυτά που προκύπτουν στην πορεία. Βλέπουμε στις φωτογραφίες από τη πλατεία του και την εκκλησία.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_1328-1024x683.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_1324-1024x683.jpg)
Ξεκίνησαν την ανακαίνιση του κτιρίου στην πλατεία του χωριού με την μεγάλη βοήθεια και του Μακάριου Σωτηριάδη ,πρόεδρο του Πολιτιστικού Συλλόγου, ώστε να φιλοξενηθεί Πολιτιστικός Σύλλογος της Φτελιάς.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_1378-1024x747.jpg)
Καλή δύναμη Πρόεδρε με υγεία και καλή συνέχεια στην καλή τεράστια προσφορά σου!
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_1338-1024x683.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_1340-1024x682.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_1373-1-1024x686.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_1376-1-1024x501.jpg)