Από το αρχείο του Γιώργου Νάτση
Το ταξίδι της γευσιγνωσίας συνεχίσθηκε για μία άλλη φορά την τελευταία Κυριακή πριν τα Χριστούγεννα 2013, στην ‘Ιωνος Δραγούμη 17, στο κατάστημα Αλλαντικά – Τυροκομικά Ιωάννης Φ. Μπέγγας, με το βραβευμένο ΛΟΥΚΑΝΙΚΟ ΡΙΓΑΝΑΤΟ ΓΚΑΛΕΝΤΖΟΥ – ΓΑΤΙΔΗ, όπου συνοδευότανε με την ελληνική μπύρα “FIX”.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/126-1.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/090.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/068.jpg)
Σημαντική επιβράβευση ήταν και πάλι η μεγάλη παρουσία του κόσμου που επισκέφτηκε το κατάστημα και γεύτηκε το ψημένο ριγανάτο λουκάνικο ΓΚΑΛΕΝΤΖΟΥ – ΓΑΤΙΔΗ, που το συνόδευε η δροσερή ελληνική μπύρα FIX .
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/074.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/103.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/095.jpg)
Μαζί με τα εύγευστα λουκάνικα, μια γεύση χαράς ως αντιστάθμισμα στην κρίση που βιώνομαι όλοι μας
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/109.jpg)
Το ταξίδι της Γευσιγνωσίας διοργανώθηκε από την Αλλαντοποιία ΒΟΡΕΙΟΣ ΕΛΛΑΣ
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/003.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/049.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/050.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/054.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/055.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/067.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/068-1.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/072.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/075.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/081.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/094.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/106.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/108.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/109-1.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/113.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/114.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/115.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/123.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/125.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/052.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/063.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/05/070.jpg)