Σε μια ατμόσφαιρα γιορτής και χαράς υποδέχθηκε και φέτος το Δημαρχείο Προσοτσάνης τους οικότροφους και την επιστημονική ομάδα της Ε.Ψ.Υ.Κ.Α. Ν. Δράμας.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2022/12/epsyka-dimarxeio-prosotsanis2.jpg)
Ο Δήμαρχος κ. Αθανασιάδης Θεόδωρος καλωσόρισε και ευχαρίστησε τους εκλεκτούς επισκέπτες και όλοι μαζί επιμελήθηκαν τον συμβολικό στολισμό του Χριστουγεννιάτικου δέντρου στο Δημαρχείο Προσοτσάνης, ο οποίος προσδοκά να δώσει χαρά, δύναμη, ψυχολογική τόνωση και να στείλει παραλλήλως το μήνυμα της αγάπης, της ενότητας και του θερμού εναγκαλισμού σε όλους τους ανθρώπους που το χρειάζονται.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2022/12/epsyka-dimarxeio-prosotsanis4.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2022/12/epsyka-dimarxeio-prosotsanis5.jpg)