Με τον φακό του Γιώργου Νάτση πριν 8 χρόνια .
Ένας αγώνας δρόμου 10 χιλιομέτρων που ξεχωρίζει και διαφέρει από άλλους αγώνες, διεξάγεται κάθε πρώτη Δευτέρα του μήνα στην Δράμα
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4662.jpg)
Ίσως με μεγαλύτερη συμμετοχή αθλητών από κάθε μήνα, πραγματοποιήθηκε στο 17ο holisteRUN χθες , Δευτέρα 5 Οκτωβρίου 2015, με ώρα εκκίνησης στις 21:00.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4666.jpg)
Ξεκίνησαν την νυχτερινή τους διαδρομή έξω από το S/M Γουντσίδης στην οδό Χρυσοβέργη και ο τερματισμός έγινε στο ίδιο σημείο, με αρκετό κέφι και χαμόγελο!
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4530-1.jpg)
Δεν κρύβεται η χαρά και το χιούμορ που βλέπουμε στους τρείς πρώτους δρομείς που τερμάτισαν στη διαδρομή των 10 χιλιομέτρων .
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4667.jpg)
Στο τέλος έγινε και η κλήρωση για το δώρο από τον Τζεφαλή Δημήτρη και την One Step Beyond_Endurance Team, ένα πρόγραμμα 3 μηνών το οποίο κέρδισε ο Μιχάλης Σπόνδης.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4673-1.jpg)
Μια ευχάριστη έκπληξη περίμενε όλους τους δρομείς στο τέλος της διαδρομή, όπου η αθλήτρια και μέλος της holisteRUN, Στέλλα Ανδρεοπούλου, πρόσφερε γλυκίσματα για τα γενέθλια των παιδιών της.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4672-1.jpg)
Και το συνεργείο του STAR Δράμας βρέθηκε στο σημείο εκκίνησης, όπου πήρε πλάνα από την εκκίνηση και συνεντεύξεις από τον Δημήτρη Τζεφαλή και Κώστα Γκούμα.
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4669.jpg)
Εικόνες
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4681.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4677.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4676.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4669-1.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4663.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4562.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4561.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4560.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4559.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4556.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4555.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4554.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4552.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4548.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4545.jpg)
![](https://www.dramania.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4538.jpg)